Baltic Grand Prix 2017. Фото

Baltic Grand Prix 2017

16 грудня в Ризі відбувся чемпіонат світу з танцювального спорту Baltic Grand Prix 2017 в програмі стандарт в категорії молодь (16-18 років).

Пара з України Ярослав Верба - Ярослава Шикун виступили достойно та посіли 15 місце з 69 пар-учасниць. А чемпіоном стала італійська пара Marco Bodini - Kristina Charitonovaite.

На Чемпіонаті танцювали пари з Польщі, Молдови, Білорусі, Латвії, Італії, Литви, Естонії, Англії, США, Іспанії, Хорватії, Угорщини, Словенії, Словаччини, Угорщини, Фінляндії, Чехії, Данії, Японії, Казахстану, Канади, Німеччини та Австрії.

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Чемпіонат відбувався в рамках турніру з танцювального спорту, одного з найкрупніших турнірів в світі з танцювального спорту, який входить в п’ятірку. Престижні змагання судив Вадим Советченко, президент Київського обласного відділення Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Танцювальна пара з Києва, Андрій Нікітьонок - Катерина Дьячук в категорії "Ювенали-2" (10-11 років) посіла 3 місце з 31. В програмі - 6 танців.