Спортсмени Київщини яскраво виступили на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу в Пітешті (Румунія), продемонструвавши високий рівень підготовки та незламний характер у складі національної збірної.

Українські клуби та представники з різних регіонів, зокрема з Кропивницького, Луцька, Дніпропетровщини та Київщини (Вишгород), поповнили медальну скарбничку низкою нагород.
Для вихованців СК «Гільйотина» (Вишгород) це був день справжньої боротьби. Чотири здобуті нагороди — це результат багаторічної праці спортсменів, підтримки батьків та щоденної роботи тренерів.
- Золото – Єлизавета Кондратович
- Золото – Кирило Олейник
- Срібло – Михайло Гонжа
- Бронза – Богдана Голуб



Переглядів 88