У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших, який був відбірковим турніром на юнацький чемпіонат Європи (16-19 липня, Італія).
Збірна Київщини здобула 10 нагород, чотири з яких – найвищого гатунку.
- 1 місце – МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія, стрибки з жердиною
- 1 місце – ВІРЧЕНКО Єва, метання спису
- 1 місце – САМОЛЮК Олена, штовхання ядра
- 1 місце – СЛЮСАРЕНКО Назарій, біг на 800 м
- 2 місце – РАТНІКОВ Володимир, стрибки з жердиною
- 3 місце – БОЛГАР Лілія, сума багатоборств
- 3 місце – ДМИТРЕНКО Микита, спортивна ходьба на 5000 м
- 3 місце – ПАВЛЮКОВ Іван, стрибки у висоту
- 3 місце – ГАЙДАМАЧЕНКО Тарас, стрибки у довжину
- 3 місце – ЧЕРНИШОВА Анастасія, метання спису

Переглядів 28