Юнацька першість України принесла легкоатлетам Київщини 10 нагород

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших, який був відбірковим турніром на юнацький чемпіонат Європи (16-19 липня, Італія). 

Збірна Київщини здобула 10 нагород, чотири з яких – найвищого гатунку.

  • 1 місце –  МЕЛЬНИЧЕНКО Анастасія, стрибки з жердиною
  • 1 місце – ВІРЧЕНКО Єва, метання спису
  • 1 місце – САМОЛЮК Олена, штовхання ядра
  • 1 місце – СЛЮСАРЕНКО Назарій, біг на 800 м
  • 2 місце – РАТНІКОВ Володимир, стрибки з жердиною
  • 3 місце –  БОЛГАР Лілія, сума багатоборств
  • 3 місце – ДМИТРЕНКО Микита, спортивна ходьба на 5000 м 
  • 3 місце – ПАВЛЮКОВ Іван, стрибки у висоту
  • 3 місце – ГАЙДАМАЧЕНКО Тарас, стрибки у довжину
  • 3 місце – ЧЕРНИШОВА Анастасія, метання спису
Screenshot

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA