Відкритий чемпіонат Києва з академічного веслування пам’яті Героя Небесної сотні Віктора Швеця. АНОНС

Зображення

Відкритий чемпіонат Києва з академічного веслування пам’яті Героя Небесної сотні Віктора Швеця. АНОНС

8-9 липня Труханів острів прийматиме відкритий чемпіонат Києва з академічного веслування серед молоді, юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті бійця «Небесної сотні», Героя України Віктора Швеця. Меморіал пам’яті проводитиметься вже третій рік поспіль.

 

 

Змагання особисті. У змаганнях братимуть участь спортсмени ФСТ, ДЮСШ, спортивних клубів, ШВСМ Києва та запрошені для участі у змаганнях спортсмени різних міст України, зокрема спортсмени Київської області.

Місце проведення:  база КПВО КМР (КМДА) «Спортивний комплекс», Труханів острів, Матвіївська затока; водно-спортивна база «Зеніт», вулиця Паркова дорога. 

Дата проведення: 8-9 липня 2020 року

Початок змагань: 10:00

Так як наразі триває адаптивний карантин, виконуючи постанову Уряду змагання проводитимуться БЕЗ ГЛЯДАЧІВ та з дотриманням всіх протиепідемічних правил, встановлених МОЗ України.

ДОВІДКОВО

58-річний Віктор Швець (8 жовтня 1955 – 19 лютого 2014), активіст та протестувальник, загинув в один з найжорсткіших днів протистоянь під час Революції Гідності, захищаючи честь України не тільки на спортивних аренах, а й на Майдані Незалежності у складі воїнів, яких потім в народі охрестили «Небесною сотнею».

У великому спорті Віктор Швець з 1974 року. Майстер спорту з академічного веслування. Багаторазовий (понад п’ять років) чемпіон України, чемпіон збройних сил України, чемпіон Радянського Союзу, семиразовий чемпіон збройних сил Радянського Союзу, призер і чемпіон міжнародних змагань, член олімпійської збірної Радянського Союзу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розстріляна Київщина: дві історії спортсменів–воїнів «Небесної сотні»

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути