Літній ЧУ з плавання: кадети Київщини везуть зі Львова 11 медалей

На Літньому чемпіонат України з плавання серед кадетів 2012–2015 років народження Київщина була представлена трьома командами (по шість спортсменів) та виборола 11 нагород в індивідуальних запливах та естафетах.

Загалом 316 спортсменів з усієї України 17–20 червня зібрало місто Лева. 

Збірна команда Київської області відзначилася у багатьох представлених на змаганнях дисциплінах, здобувши три золотих, п’ять срібних та три бронзиових медалі.

  • Команда у складі: Рената Доровольська, Ксенія Ладейко, Роман Балабан, Богдан Осіпов:

срібло – естафета 4х50 вільний стиль 

срібло – естафета 4х50 комбінована 

  • Рената Доровольська:

золото – 100 м вільний стиль 

золото – 200 м вільний стиль 

золото –  багатоборство вільним стилем (спринт)

бронза – багатоборство на спині

  • Ксенія Ладейко:

бронза – 100 м брас

  • Варвара Скицька:

бронза – 200 м батерфляй 

срібло – багатоборство (за сумою трьох дистанцій)

  • Богдан Осіпов:

срібло – естафет 4×50 м вільним стилем

срібло – естафета 4×50 м комбінована

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA