Команда ветеранів Київщини здобула перемогу у командному заліку спортивно-реабілітаційного заходу “Адаптивна риболовля для ветеранів ЗСУ”. Турнір минулого вікенду приймав Білгород-Дністровський.

Змагання об’ єднали ветеранів російсько-української війни з різних куточків України. Боротьба за трофеї спортивної риболовлі стала не просто змаганнями, а справжньою соціальною адаптацією та психологічним відновленням наших захисників. Ветерани мали нагоду поспілкуватися з побратимами, зустріти своїх друзів та познайомитися з прихильниками активного способу життя з інших регіонів країни. Адже повернувшись додому, вони своїм успішним досвідом залучатимуть до адаптивного спорту інших мешканців своїх громад.
Так, згідно формату змагань, учасники, розділившись на команди по п’ятеро рибалок, визначали переможців у двох заліках:
- командний залік — за найбільшою загальною вагою всієї виловленої риби команди
- особистий залік — за найбільшим індивідуальним уловом
В результаті команда Київщини посіла перше місце у командному заліку.
В особистому заліку капітан команди Олексій Міщенко переміг в номінації “Найбільший вилов риби”.
Окремо визначався володар титулу «Big Fish» – трофей за найбільшу рибу турніру здобув Василь Михайлов.
Головною метою заходу стала підтримка ветеранів, розвиток адаптивного спорту, спілкування, відпочинок та повернення до активного життя через риболовлю, командний дух і дружню атмосферу.
