В Бишеві відбудеться відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. ДО УВАГИ ЗМІ!

Зображення

В Бишеві відбудеться відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. ДО УВАГИ ЗМІ!

ПРЕС-РЕЛІЗ

27.12.2019

Відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» в селі Бишів Макарівського району Київської області

 

 

 

27 грудня о 09:00 в селі Бишів Макарівського району за адресою: вулиця Захисників України,6 відбудеться урочиста церемонія відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

Фінансувалася закупівля спортивного обладнання для футбольного поля коштом обласного бюджету. А облаштовувався спортоб’єкт за рахунок місцевого бюджету.

На врочистостях в числі поважних гостей планують бути та в.о. Голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту.

Інформаційна довідка

Ідентичні міні-футбольні поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м  будуються на Київщині в рамках обласної програми «Київщина спортивна».

На виконання Програми Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено та передано до населених пунктів комплекти, до яких входить міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери.

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Прес-служба Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації

+38 097 333 46 46, +38 044 286 83 97

sport-koda@ukr.net

https://sport-koda.org

https://www.facebook.com/SPORTKODA

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Макарівська РДА
Читати далі
Згорнути