Жіночий волейбол називає нового чемпіона Борисполя-2019

Видовищним та драматичним за перебігом подій фінальним двобоєм у минулий четвер завершився відкритий чемпіонат Борисполя з волейболу серед жіночих команд організацій, установ та аматорських волейбольних клубів. Нагадаємо, що у заході взяли участь 5 колективів.

Отже, у фінальному протистоянні на волейбольному майданчику Бориспільської ДЮСШ зустрілися потужні волейбольні дружини Бориспільського району та  дівчат ДЮСШ (Бориспіль), які вибороли право зустрітись у головному матчі чемпіонату за підсумками попередніх ігор за коловою системою.

У першій партії з різницею у кілька очок перемагають господарі майданчику – дівчатка ДЮСШ. У другій та третій партіях з різницею у два три очка перемогу святкують вже приборкувачки волейбольного м’яча  Бориспільського району. У четвертому «сеті» підопічні досвідченого тренера Бориспільської ДЮСШ Марії Віцюк грають акуратно, без помилок і в атакуючому стилі . У підсумку зрівнюють рахунок у партіях: 2:2. Отже, вирішальна п’ята «дуель» до 15 очок. Десь до 8 пунктів у цьому  двобою гра йде на рівних. Але наприкінці партії у дівчат з району стався якийсь «збій» (мабуть фізично втомились) і ДЮСШ доводять цю партію до переможного кінця. У підсумку змагань саме вони стають новими чемпіонами міста Бориспіль, з чим ми їх щиро і вітаємо. Найкращих слів заслуговує також гра любительниць волейболу Бориспільського району. Вони взагалі стали відкриттям цього сезону.

Бронзові нагороди чемпіонату вибороли представниці ДП МА «Бориспіль», які показали зрілий, грамотний і технічний волейбол. Але різниця у віці зі своїми більш молодшими суперницями таки далася у знаки в очних двобоях з ними і у підсумку авіаторки лише бронзові призери чемпіонату. А, в принципі, всі команди, які взяли участь у чемпіонаті, незалежно від зайнятих місць – молодці! Так тримати. Усім  переможцям та призерам чемпіонату організаторами змагань були вручені командні нагороди, а волейболісткам – медалі відповідного ґатунку та спортивні грамоти.

Захід проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з Бориспільської ДЮСШ.

У ці дні продовжується відкритий чоловічій чемпіонат міста з волейболу , у якому беруть участь 8 чоловічих волейбольних дружин міста Бориспіль, Бориспільського району та гості с. Гоголів  Броварського району.

На світлині: переможець команда ДЮСШ та призер чемпіонату команда Бориспільського району з головним суддею змагань Марією Віцюк 

Заступник директора Борсипільського центру спорту та ФЗН

Віктор Кубов 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.04.2019

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути