Тимофєєв, Коляденко, Яременко. Фото

Вручення відзнак Управління спорту триває: нагороду отримали «вільники»

Нещодавно в Київській обласній державній адміністрації відбувався захід, присвячений підведенню підсумків в сфері фізичної культури і спорту за результатами 2018 року.

 

 

Начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв відзначав та вручав нагороди кращим з найкращих, тим, хто зробив свій безцінний внесок у розвиток спорту столичної області – спортсменам, тренерам, ДЮСШ, комунальним закладам спортивного спрямування, спортивним функціонерам, засобам масової інформації тощо.

 

 

Та не всі нагороджені мали змогу завітати на урочисту церемонію нагородження найкращих представників Київщини спортивної. Адже чемпіонати та турніри, навчально-тренувальні збори та підготовка до змагань тривають цілий рік і потребують участі в них спортсменів Київщини.

 

 

Але відзнаки чекають на своїх власників і в Управлінні продовжується вручення нагород спортсменам, що повертаються з відряджень, продовжуючи створювати нам і собі святковий настрій.

 

 

Ось і сьогодні, 16 квітня до Управління фізичної культури і спорту завітала делегація одних з найкращих представників жіночої боротьби Київської області. Ірина Коляденко отримала свідоцтво в номінації «Краща спортсменка Київщини з боротьби вільної 2018 року», а її особистий наставник Володимир Яременко здобув нагороду в номінації «Кращий тренер Київщини з боротьби вільної 2018 року».

 

 

Користуючись святковою нагодо, Сергій Олександрович мав задоволення поспілкуватися із зірковими гостями. Зокрема, обговорили останні здобутки тендітної спортсменки на міжнародній арені. А говорити було про що, адже Іринка стала двічі бронзовою призеркою світових першостей минулої осені. У вересні вона здобула медаль на чемпіонаті світу серед юніорів в Трнаві, Словаччина, а вже листопаді знову посіла місце на п’єдесталі ЧС U-23, який приймав румунський Бухарест.

 

 

Вітаємо Ірину та Володимира із заслуженими відзнаками та запрошуємо до Управління всіх, хто не встиг отримати нагороду – зробити це!

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вручення відзнак Управління спорту продовжується: нагороду отримав КОЦОП

Вручення нагород продовжується: "Кращого тренера" отримав Ярослав Дякін

Церемонія нагородження найкращих представників Київщини спортивної

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.04.2019

Читати далі
Згорнути