Відбулося засідання Комісії з питань співпраці зі спортивними федераціями Київщини

Сьогодні, 30 листопада в Управлінні молоді та спорту відбулося чергове засідання Комісії з питань співпраці з громадськими організаціями, федераціями, асоціаціями (фізкультурно–спортивного спрямування) для забезпечення розвитку фізичної культури та спорту на території Київської області та підсилення ролі громадськості у реалізації державної політики в сфері фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

Метою засідання став аналіз поданого федераціями пакетів документів та розгляд пропозицій стосовно продовження або підписання угод про співпрацю.

Одноголосно Комісією прийнято наступні рішення:

1. Громадська організація «Київська обласна федерація лижного спорту»:

прийнято рішення продовжити угоду.

2. Київський обласний відокремлений підрозділ громадської організації “Всеукраїнська кікбоксерська асоціація «ВКА»”, ГО «Київська федерація «Спас», філія ГО «Федерація Окінавського Годзю–рю карате–до і Рюкку Кобудо Джундокан України» у Київській області:
у зв’язку з відсутністю проведення на території Київської області офіційних заходів обласного рівня з вищеназваних видів спорту прийнято рішення запросити керівника громадської організації на комісію та презентувати план розвитку виду спорту на території Київської області. А також запропонувати провести змагання обласного рівня з виду спорту та запросити представників управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.11.2020

Читати далі
Згорнути