Чемпіонат України з боксу, Одеса. Фото

В Одесі відбувся перехідний чемпіонат України з боксу

З 29 жовтня по 4 листопада в Одесі відбувся перехідний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2003-2004 років народження.

Команда Київщини у складі з 20 боксерів, як завжди з медалями, на цей раз лишилася без золота. Але всі спортсмени проявили характер та волю до перемоги, кожен боровся до останнього, і в результати срібло та чотири бронзи вибороли боксери столичної області.

«Попереду ще багато часу до основних змагань - чемпіонату України, тому тренуйтеся, старайтеся, мрійте - мрії завжди збуваються, якщо до них цілеспрямовано йти, - напучує Київська обласна федерація боксу.

Отже, срібним призером всеукраїнської першості у ваговій категорії 44,5 кг став вихованець Олексія Джунківського та Олега Кудінова Дмитро Смагаль з Ірпеня. На шляху до слібра Дмитро провів п'ять боїв, здобувши чотири перемоги.

Бронзу змагань вибороли: у вазі 46 кг Андрій Костенко (Ірпінь), тренер Олег Кудінов; 57 кг - Сосюк Ілля (Біла Церква), тренери Олександр Кириченко, Ю. Ляхов; 66 кг - Микола Сєров (Ірпінь), тренер Олег Кудінов; 75 кг - Михайло Забожний (Біла Церква), тренер Петро Конуп.

Київська обласна федерація боксу вітає усіх призерів, тренерів, батьків, функціонерів з високими нагородами чемпіонату України та бажає усім подальших успіхів, сил, бажання, натхнення для нових звершень.