ЧУ з легкої атлетики, Луцьк. Фото

В Луцьку провели чемпіонат України з легкої атлетики

14-16 червня Луцьк приймав учасників чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат, який з 5 по 8 липня відбудеться в місті Дьйор (Угорщина).

Порадували своїми виступами вихованці Броварського вищого училища фізичної культури. Вісім учнів відділення легкої атлетики здобули ліценції на участь у цьому престижному турнірі. Ілля Петах та Марія Ященко у стрибках з жердиною, Володимир Андрощук у багатоборстві, Марія Буряк у бігу на 400 з бар’єрами, Анастасія Бондаренко у метанні диска та у штовханні ядра, Юлія Шатохіна у метанні молота, Маріанна Савджи та Еріка Лукач у метанні списа. А взагалі сім золотих, шість бронзових та одна срібна медаль, ось медальний здобуток наших учнів.
Золоті медалі чемпіонату здобули Ілля Петах у стрибках з жердиною (4м 70 см), у семиборстві Марія Слобода набрала суму 4765 очок, Марія Ященко у стрибках з жердиною (3 м 60 см), Володимир Андрощук у багатоборстві (сума 6520 очок), Анастасія Бондаренко у штовханні ядра (14 м 25 см), Еріка Лукач у метанні списа (49 м 27 см), Марія Буряк у бігу на дистанції 400 з/б з результатом (1 хв.01,07сек).
Срібні медалі вибороли Анастасія Кулик у багатоборстві ( сума 4377 очок), Юлія Шатохіна у метанні молота (53 м 26 см), Анастасія Бондаренко у метанні диска (41 м 42 см), Карина Вегнер у стрибках з жердиною (3 м 40 см), Мар’яна Савджи у метанні списа (48 м 96 см) та Євген Деулін також у метанні спису (56 м 10 см).
Бронзову медаль здобула Марина Гой у метанні списа (44 м 85 см).
У підсумку, завдяки вдалим виступам вихованців училища, команда Київщини набрала 944 очок і посіла друге загальнокомандне місце, програвши Дніпропетровській області, яка набрала 1071 очок.