В холодному залі, але з жагою до спорту. Батутисти Київщини взяли участь в командній першості України

Командний чемпіонат України зі стрибків на батуті з 16 по 20 листопада приймав столичний спортивний комплекс Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського.

Спортивних стартів у зв’язку з карантинними обмеженнями знову стає все менше. Та мужні батутисти таки відстрибали перенесені з Харкова змагання.

Запуважимо, що ЧУ відбувався з дотриманням всіх протиепідемічних та санітарних норм, саме тому й розтягнувся на 5 днів.

 

 

Як прокоментувала прес-службі Управління молоді та спорту тренерка славутичівської команди Київщини Жанна Ломова, були певні недоліки в проведенні змагань. Зал був занадто холодний, не опалювався начебто через якусь аварію. Діти повсякчас розтирали ноги, тренери працювали одягнені як «капустини». За словами пані Жанни, зокрема її підопічні отримали травми саме через холод – розтягували ноги, травмували спини, випадали з батутів. Адже розігріті спортсмени, поки чекали в черзі на батут, знову охолоджувалися…

Але батутисти разом з тренером є оптимістами. «У всьому іншому змагання відбулися з хорошим рівнем підготовки. Ми раді, що змагання взагалі відбулися. Адже, якщо знову нас закриють на карантин, неможливими стануть навіть тренування. Бо влітку ще є ліс, а взимку – лише онлайн. А травми? Травми вилікуємо!», - відзначає пані тренерка.

Що ж до результатів, то медалей збірна Київщини вибороти не змогла. В фіналі командних змагань серед чоловіків Микита Касап став першим, Михайло Недайводін – шостим, Андрій Шкуліпа – 11-м. В результаті Київщина посіла п’яте командне місце серед чоловіків.

Наступні змагання заплановані на лютий 2021-го в Харкові. Це буде перенесений з Харкова чемпіонат України серед юніорів, який мав відбутися на початку листопада.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2020

Читати далі
Згорнути