Кубок України з сумо, Полтава. Фото

Світлана Ярьомка виборює Кубок України з сумо

У Полтаві 26-27 жовтня відбувався Кубок України з боротьби сумо серед жінок та чоловіків. У престижному турнірі взяли участь близько 200 спортсменів і спортсменок з тринадцяти областей України: Київщини, Полтавщини, Харківщини, Хмельниччини, Вінниччини та інших регіонів.

Серед них було чимало переможців та призерів України, Європи та світу. На цих змаганнях чоловіки виступали у п’яти вагових категоріях, жінки – у шести.

Вдало виступили представники Києво-Святошинської ДЮСШ, вихованці тренерів Віктора Мужчини та В’ячеслава Гостара.

Золоту медаль заслужено виборола уславлена борчиня Світлана Ярьомка (+95 кг), друге місце посіла Марія Степанюк (60 кг), третє – Антон Плахотник (+115 кг).

Вибороли медалі й представниці жіночої статі з інших регіонів Київщини.

3 місце - 55 кг - Тетяна Сіваченко

3 місце - 73 кг - Наталія Кондратюк

2 місце - 95 кг - Анна Скорик

2 місце - +95 кг - Березовська Іванна

З місце - +95 кг - Царук Вікторія

Також жіноча команда у складі Березовська Іванна, Ярьомка Світлана, Царук Вікторія та Сіваченко Тетяна без жодної поразки, з рахунками 3:0 перемогли команди Вінницької, Миколаївської та Харківської областей і стали володарками командного кубку з сумо 2019.