Переяславці поступились своїм одвічним суперникам

26 січня на міському стадіоні Переяслава відбувся хокейний поєдинок між командами господарів та Баришівки.

Переяславці вже кілька років поспіль ніяк не можуть відсвяткувати перемогу над своїм суперником. Цього разу також вони поступились з рахунком 5:1.

Гра розпочалась із атак господарів і в середині першого періоду зуміли відкрити рахунок у матчі. В кінці періоду гості зрівняли рахунок. У другому періоді вони закинули іще одну шайбу в ворота переяславців. Господарі льоду прикладали чимало зусиль, аби зрівняти рахунок, але при рахунку 2:1 команди пішли на останнтю перерву. В третій двадцятихвилинці гості закинули іще три шайби. Тож фінальний свисток зафіксував рахунок 5:1 на користь баришівців.