Он-лайн чемпіонат з карате клубу Будокан. фото

Он-лайн чемпіонат з карате: поки спорт на перерві, будоканівці змагаються

Поки увесь спорт перебуває на вимушеній перерві, броварський клуб єдиноборств “Будокан” продовжує виконувати свою місію: “Робить сам та запрошує зробити крок інших назустріч активному життю, подарувати собі й близьким радість спорту, спілкуванню та досягненню поставлених цілей”.

 

 

Так, у відкритому он-лайн чемпіонаті з кіокушинкайкан карате IKO Matsushima у розділі “ката” дитячого спортивного клубу “Будокан” участь взяли 130 спортсменів з чотирьох міст України. Чотири години перегляду і судді виставили бали.

 

 

Вашій увазі імена чемпіонів та призерів змагань:

 

“Дякуємо учасникам за їхню активну участь, креативний підбір місця демонстрування і хороший технічний рівень. Дякуємо юридичній компанії “ Sports&Gaming Lawyers”, піцерії Домінос-Бровари, а також організаторам змагань - дитячому спортивному клубу «Будокан» за класні подарунки учасникам. Змагання проводились без жодних внесків та зборів, тільки для підтримання дітей і спортсменів під час карантину”, - пишуть на пабліку "Будокану".
Зауважимо, що були й спеціальні призи - футбольний м’ячі від спонсорів, які отримали футбольний м’яч Андрій Міхалко та Лев Реплянчук.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.04.2020

м.Бровари
Читати далі
Згорнути