Кубок України зі змішаних єдиноборств, Буча. Фото

Київщина стає чемпіоном Кубку України зі змішаних єдиноборств

Потужна спортивна подія світового рівня - Кубок України ️зі змішаних єдиноборств серед дорослих приймала Буча.

Це було справді видовищне спортивне свято. На заході зібралося багато палких глядачів, що стали свідками справжньої спортивної події. Адже, у запеклих поєдинках зійшлися найкращі спортсмени нашої держави, виборюючи Кубок України зі змішаних єдиноборств. Спортсмени були дуже технічні, гарно підготовані, а бої - дійсно видовищні.

Перше загальнокомандне місце на Кубку України виборює Київщина. Срібними призерами стали кияни. А третє місце посів Харків.

До вашої уваги результати Київської області.

У вагова категорія 65,8 кг чемпіоном став Владислав Стельмах (тренер – Ібрагім Шахтаміров), а бронзовим призером - Ростислав Анненко (СК «Гермес», тренер – Середюк Федір).

У вазі 77,1 кг перше місце посів Єгор Костюченко, друге - Михайло Вельник, а третім став Олексій Фуштей. Всі спортсмени є вихованцями СК «Аурум» та тренера Олексадра Дудочкін.

Іван Приліпко (СК «Greka MMA», тренер – Гречка Сергій) виборов чемпіонський титул у вазі 84 кг. А Станіслав Кухарський (СК «Аурум», тренер – Дудочкін Олексадр) в цій ваговій категорії взяв бронзу.

Вагова категорія 93+ кг. Перше місце здобуває Артем Маценко (СК «Greka MMA», тренер – Гречка Сергій).

Серед жінок Олександра Вакуленко (60 кг) (КДЮСШ «Динамо», тренер – Морозенко Максим) також стає чемпіонкою турніру.

За організацію змагань найвищого національного рівня відповідав Київський обласний відокремлений підрозділ Федерації ММА України на чолі з Анжелікою Макєєвою. Генеральним партнером вже традиційно був директор "ОРЛАН Інвест Груп", почесний президент відділення Національного олімпійського комітету України у Київський області - Антон Мирончук. Захід відбувся за сприяння Федерації змішаних єдиноборств ММА України, СК «Адреналін», СК «Аурум», Irpin City Space, Ірпінської школи єдиноборств та інших.