Кубок Світу зі скелелазіння, Японія. Фото

Кубок Світу зі скелелазіння завершився фінальним етапом в Японії

27 жовтня Кубок Світу зі скелелазіння у трудності завершився фінальним етапом в місті Індзай в Японії.

Серед більш ніж 150-ти учасників змагань з 25 країн світу були і троє українців. Всі вони є представниками Київської області: Ніка Потапова, Федір Самойлов та Михаїл Ткачук.

Федір Самойлов блискуче пройшов етап кваліфікації з першим результатом і тсав єдиним сопртсменом, хто в кваліфікації зміг пройти обидві траси до ТОПа. Але у півфіналі Федір став 18-м. Також Самойлов став 33-м у річному підсумку.

На жаль, ні Ніці Потаповій, ні Михаїлу Ткачуку не вдалося пробитися через кваліфікаційний відбір – вони посіли відповідно 33 і 47 місця.

Федір Самойлов

Володарем Кубку став чеський титулований скелелаз Адам Ондра, бронза дісталась канадцю Шону Макколу.

У жінок володаркою Кубку стала 16-ти річна кореянка Чайяюн Сео, другою стала словенка Янья Гарнбрет, а бронза дісталась 17-тирічної японської спортсменці Нацукі Тані.

У командному заліку Кубка Світу у трудності українська команда займає 16-те місце, лідером у трудності є Японія з великим відривом, срібло у Словенії, бронза у Кореї.

Кубок Світу 2019 закінчено, наступні міжнародні змагання у багатоборстві чекають у Тулузі 28 листопада - 1 грудня, де будуть розіграні ліцензії на Олімпіаду у Токіо у 2020 році