Костянтин Буценко: «Приємно обіграти чемпіона на їх льоду - це заслуговує на повагу»

Білоцерківці в Дружківці обіграли донецьку команду «Донбас» з розгромним рахунком (7: 3).

Головний тренер «Білого Барсу» Костянтин Буценко прокоментував результат очного протистояння в рамках 30-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч, в якому білоцерківський клуб обіграв донецький клуб.

«Дуже приємно, що хлопці зіграли по рахунку, зіграли правильно, зіграли з зарядом на перемогу. Вони сьогодні молодці, герої.

Поразка від «Крижаних Вовків» і перемога над «Донбасом»? Відповідь на такі результати - молодість та юнацтво. У цьому віці відбуваються помилки, іноді вони бувають божевільними. Досвід і вміння грати на майстерності приходить з досвідом. Бувають моменти, коли гра не йде, буває навпаки.

Не всі мої хлопці володіють тією майстерністю професійного хокеїста - бути готовим 365 днів в році. Зі своїми хокеїстами ми ще не переступили через позначку «середнього рівня» ми тільки наближаємося до неї. Саме тому поки трапляються такі падіння і злети.

Щодо Максима Ядловського, якому шайба потрапила в обличчя, то - начебто, все обійшлося. Зараз ще раз поспілкуємося з лікарями. Я сильно переживаю, є травми, але саме тому хокей і вважається самим видовищним видом спорту. Травми є, але перемоги не даються по-іншому».

Гру барси почали активно. Вже на 14 секунді матчу першу шайбу у ворота господарів закинув Сергій Бабінець.

Через п’ять хвилин після цього вже Роман Благий подвоює результат. Надалі білоцерківці не стали ставати у захист, а продовжували гостро атакувати суперників. На чотирнадцятій хвилині періоду Роман Благий закинув свою другу шайбу у матчі, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. І знов барси продовжували гостро контратакувати, і за три з половиною хвилини до кінця двадцятихвилинки Ярослав Панченко закидає четверту шайбу у ворота господарів майданчику. Після цього тренерський штаб «Донбасу» вирішив змінити голкіпера, і замість Степана Горячевських в рамку став Олександр Качула.

У другому періоді барси знов продовжили грати активно, і до середини гри рахунок так і не змінився. У другій половині періоду господарі все ж зуміли розіграти більшість (Олег Шишлянніков), але невдовзі вони сами порушили правила, і свою другу шайбу у матчі закинув Ярослав Панченко!

У третій двадцятихвилинці барси знов продовжували держати обороти та нав’язувати свою гру супернику. Але донеччани зуміли трохи скоротити відставання (Микита Мілехін). Але через 4 хвилини Сергій Бабінець влучним кидком знов доводить перевагу своєї команди до 4 шайб. При цьому барси грали в меншості!. В останні 10 хвилин матчу барси заробили більшість, але Айнарс Подзіньш зумів втекти від захисників та знов скоротити відставання. Після цього барси ще мали декілька гострих моментів, один з яких і реалізував Роман Благий, зробивши в цьому матчі хет-трик! А фінальний рахунок на табло після цього став 3-7 на користь білоцерківців.

Так «Білий Барс» вперше на виїзді переграє «Донбас».

Шайби: 0:1 - Бабінець (Алексюк) - 00:22, 0:2 - Благий (Куцевич - більш.) - 05:11, 0:3 - Благий (Бабінець - більш.) - 13:09, 0:4 - Панченко (Куцевич, Лесніков) - 16:37, 1:4 - Шишлянніков (Буценко, Нікіфоров - більш.) - 32:56, 1:5 - Панченко (Алексюк - більш.) - 37:53, 2:5 - Мілехін - 44:04, 2:6 - Бабінець - меньш. - 48:24, 3:6 - Подзіньш - менш. - 50:44, 3:7 - Благий - 55:27.

Донбас: Горячевських (Качула - с 16:37); Большаков - Уілсон, Гончаров - Колесніковс, Романенко - Ігнатенко, Григорьєв - Жовнір; Шишлянніков - Буценко (А) - Нікіфоров, Мілехін - Захаров (К) - Коренчук (А), Подзіньш - Карамнов - Костіков, Мазур - Карпенко - Разумов.

Білий Барс: Кучер (Пеленський - с 55:27); Алексюк (А) - Грицюк, Таран (А) - Ядловський, Гребеник - Логач, Пруський - Васильєв; Благий - Качан - Бабінець, Грабовецький - Куцевич (К) - Лесніков, Шиманський - Зозовський - Бородай, Панченко - Сімчук - Середницький.

За інформацією прес-служби ХК «Білий Барс»