У ліцеї ІДЕАЛ міста Вишневого відбувся молодіжний військово-патріотичний вишкіл “Українська ідентичність”.
Вихованці ліцею, рої гри “Сокіл” (Джура) взяли участь в навчальному вишколі “Українська ідентичність”.
До заходу долучилися: адміністрація ліцею на чолі з директором Лідією Жайворонок, керівник БФ Сергія Гулієва, уповноважений радник командуючого Десантно-штурмових військ Сергій Гулієв з фахівцями спецпідрозділу, заступник начальника управління молоді та спорту Київської ОДА Світлана Назарук, керівник Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов та команда КОМЦу, інструктори з числа військовослужбовців та ДФТГ регіону.
Під час військово-патріотичного вишколу близько 50 хлопців і дівчат навчалися основ роботи зі стрілецькою зброєю та практики відпрацювання навичок на базі електронного стрілецького тиру, домедичної підготовки, а також ознайомилися з макетами зброї.
Військово-патріотичні вишколи – це не просто тренування, а можливість загартувати характер, здобути важливі навички та усвідомити важливість захисту Батьківщини. Адже сьогодні молодь готова до викликів часу, відчуває силу єдності та гордість за свою країну.