“Пліч-о-пліч”. Київщина приймає фінал ліги з настільного тенісу

Київська область приймає фінал ліги з настільного тенісу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Сьогодні, 18 червня, відбудуться фінальні поєдинки, які визначать переможців всеукраїнського етапу.

До Київщини завітали найкращі юні спортсмени з 19 областей України та столиці, які вибороли право представляти свої регіони на фінальному етапі та змагаються за звання найкращих в країні у настільному тенісі.

Вболівати за Київську область завітав її очільник Микола Калашник з начальником Управління молоді та спорту КОВА Андрієм Михальчуком.

«Ці змагання — не лише про спортивний результат. Вони про характер, наполегливість, повагу до суперника та прагнення бути кращими. Саме такі події об’єднують молодь з усієї країни та формують покоління сильних і впевнених у собі українців», — зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник.

Київщину на турнірі представляє команда Узинської громади. Спортсмени вже пройшли непростий шлях до всеукраїнського фіналу та гідно представляють область серед найсильніших шкільних команд держави.

«До речі, мав нагоду не лише поспостерігати за матчами, а й самому взяти до рук ракетку. Зіграв товариську партію з призером Європи з настільного тенісу — юним спортсменом Марком Вороним. І це був чудовий приклад того, наскільки талановита, працьовита та цілеспрямована наша молодь. Приємно бачити, що в Україні зростає покоління спортсменів, якими вже сьогодні можна пишатися», — розповів Микола Калашник.

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA