Адже розповісти є про що – протягом 2019 року зведено та введено в експлуатацію 32 спортивних об’єкти: три повнорозмірні стадіони і 29 міні-футбольних полів зі штучним покриттям.

Нагадаємо, що спортивні об’єкти в регіоні зводяться в рамках двох програм, обласної та державної:
– Київська обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Будуються майданчики зі штучним покриттям двох типів: розміром 42×22м і вуличними тренажерами та повнорозмірні футбольні поля розміром 110х70 м. Фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.
– Державна програма «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Будуються спортивні майданчики зі штучним покриттям розміром 42×22м. Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

Отже, введені в експлуатацію нові спортивні споруди:
3 повнорозмірних стадіони розміром 110 х 70 м збудовано. Ще чотири аналогічних об’єкти будуються:
1. Вишгородський район, с. Пірнове, вул. Спортивна, 1

2. м. Вишгород, вул Шолуденка, 12

3. м. Бориспіль, вул. Київський шлях

29 спортивних майданчиків розміром 42 х 22 м: 9 об’єктів за обласною програмою і 20 – на виконання державної:
«Київщина спортивна»:
1. Баришівський район, смт. Баришівка, вул. Центральна 34, спортивний комплекс «Прогрес»

2. Фурсівська ОТГ, с. Трушки, вул. Центральна 3

3. Вишгородський район, м. Вишгород, територія на алеї С.Поташника
4. Згурівський район, с. Згурівка, вул. Українська, 61 (Будівництво об’єкта на завершальній стадії)
5. Макарівський район, с.Бишів, вул. Захисників України,6

6. м. Фастів, вул. Фомічова

7. Рокитнянський район, с. Телешівка, вул. Молодіжна, 17 А

8. Таращанський район, с. Юшків Ріг, вул. Травнева 20 А
9. м. Бровари, вул. О. Онікієнка, 10

Державна програма:
1. Бородянський район, смт.Бородянка, вул.Привокзальна 2
2. Бородянський район, с. Загальці вул. Незалежності 123
3. Бородянський район, с. Клавдієво-Тарасове, вул. Генерала Небагатого
4. Бородянський район, смт. Немішаєве, вул. Шкільна 1
5. Броварський район, с.Богданівка
6. Вишгородський р-н, с.Глібівка, вул. Соборна,16
7. Вишгородський р-н, смт. Димер, вул.Бударіна,9

8. Вишгородський р-н, с.Синяк, вул. Київська, 49-а

9. Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці вул. Ярослава Мудрого,14
10. Згурівський район, с. Нова Олександрівка вул. Перемоги, 2 (Будівництво об’єкта на завершальній стадії)
11. Миронівський район, с. Росава, вул. Центральна 55-А

12. Переяслав-Хмельницький район, с. Переяславське, вул. Привокзальна, 24

13. Сквирський район, с. Пустоварівка, вул. Гагаріна 1

14. м. Біла Церква вул. Таращанська, 18

15. м. Біла Церква, вул. Східна, 20

16. м. Буча, вул. Вокзальна, 104
17. м.Васильків вул. Тракторна, 53

18. смт Гостомель, вул. Проскурівська 15

19. м. Переяслав-Хмельницький, вул. Новокиївське шосе 2 (60х40 м) (Єдиний майданчик, який має розмір 60х40 м)

20. м. Фастів Л.Толстого, 9
Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок кооперації коштів обласного та місцевих бюджетів. Долучаються до зведення нових майданчиків представники бізнесу, меценати, спонсори тощо.
Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.
Управління фізичної культури і спорту КОДА не планує зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвиток спортивної інфраструктури на Київщині і в новому, 2020 році.
Деталі щодо зведення нових об’єктів у 2020 році за посиланнями:
