ІІ вечір боксу в Ірпені: новий чемпіон України та перемоги ветеранів Київщини 

Другий турнір Української ліги боксу ветеранів бойових дій-2026 20 червня приймала Київщина, місто-герой Ірпінь. До слова, Київська область була господинею і першого турніру, який відбувся в квітні в Броварах та планує продовжити позитивну тенденцію для підтримки ветеранів через адаптивний спорт.

До участі долучилися військові та ветерани зокрема з Київщини, які проходять реабілітацію після участі в бойових діях, записавши собі в актив дві перемоги.

Унікальний вечір боксу, де в ринг вийшли виключно ветерани, став не лише боротьбою за чемпіонські пояси, а став частиною відновлення для наших захисників. Адже для багатьох із них адаптивний спорт є поверненням до нормального, активного життя та взаємної підтримки у ветеранській спільноті.

В межах події відбулися вісім боїв, в головному з яких визначився новий чемпіон України серед ветеранів. 

Бій за пояс чемпіона виграв колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ В’ячеслав “Білка” Кут’їн (Харків) (який провів 13 місяців в російському полоні та пережив ампутацію обох ніг) – він переміг киянина Олексія “Гіжи” Колісніченка. 

Ветерани Київщини продемонстрували достойний рівень підготовки, здобувши   перемоги у двох поєдинках з пʼяти:

  • Дмитро “Матроскін” Попов(Бориспіль) переміг Володимиа “Фізрука” Волинця (Павлоград).
  • Артем “Грізлі” Хребет (Бровари) переміг Сергія “Хуча” Харченка (Бровари).
  • Руслан “Кабан” Мерзлий (Одеса) переміг В’ячеслава “Джона” Іващука (Біла Церква).
  • Юрій “Тихий” Кравчук (Павлоград) переміг Олексія “Пєлю” Неровню (Гостомель).
  • Денис “Сідий” Бондаренко (Кривий ріг) переміг Олексія “Білого” Біленького (Бровари).

Також результати турніру за участю інших регіонів):

  • Володимир “Кіпіш” Саєнко (Ізяслав, Хмельницька область) переміг Олександра “Мамона” Мамонтова (Харків).
  • Руслан “Мамай” Єрьоменко (Дніпро) переміг Петра “Київ” Печерного (Дніпропетровська область).

Київщина продовжує підтримувати та розвивати адаптивний спорт, створювати можливості для відновлення ветеранів. Вечір боксу став  важливою частиною реабілітаційних програм і водночас демонстрацією того, що наші воїни, навіть втративши кінцівки, не втратили віру в себе та волю до перемоги.

Організатором турніру виступила Українська ліга боксу на чолі з її засновником Ігорем Фаніяном – головним тренером Бійцівського клубу Spartabox і очільником промоутерської компанії Spartabox Faniian Promotions. 

Захід відбувся за сприяння Київської обласної військової адміністрації, а також Міністерства у справах ветеранів України, Управління адаптивного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, Генерала Черешні – Української defense-tech компанії та інших численних партнерів.

 

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA