Другий турнір Української ліги боксу ветеранів бойових дій-2026 20 червня приймала Київщина, місто-герой Ірпінь. До слова, Київська область була господинею і першого турніру, який відбувся в квітні в Броварах та планує продовжити позитивну тенденцію для підтримки ветеранів через адаптивний спорт.

До участі долучилися військові та ветерани зокрема з Київщини, які проходять реабілітацію після участі в бойових діях, записавши собі в актив дві перемоги.
Унікальний вечір боксу, де в ринг вийшли виключно ветерани, став не лише боротьбою за чемпіонські пояси, а став частиною відновлення для наших захисників. Адже для багатьох із них адаптивний спорт є поверненням до нормального, активного життя та взаємної підтримки у ветеранській спільноті.

В межах події відбулися вісім боїв, в головному з яких визначився новий чемпіон України серед ветеранів.
Бій за пояс чемпіона виграв колишній снайпер 118-ї бригади ЗСУ В’ячеслав “Білка” Кут’їн (Харків) (який провів 13 місяців в російському полоні та пережив ампутацію обох ніг) – він переміг киянина Олексія “Гіжи” Колісніченка.
Ветерани Київщини продемонстрували достойний рівень підготовки, здобувши перемоги у двох поєдинках з пʼяти:
- Дмитро “Матроскін” Попов(Бориспіль) переміг Володимиа “Фізрука” Волинця (Павлоград).
- Артем “Грізлі” Хребет (Бровари) переміг Сергія “Хуча” Харченка (Бровари).
- Руслан “Кабан” Мерзлий (Одеса) переміг В’ячеслава “Джона” Іващука (Біла Церква).
- Юрій “Тихий” Кравчук (Павлоград) переміг Олексія “Пєлю” Неровню (Гостомель).
- Денис “Сідий” Бондаренко (Кривий ріг) переміг Олексія “Білого” Біленького (Бровари).

Також результати турніру за участю інших регіонів):
- Володимир “Кіпіш” Саєнко (Ізяслав, Хмельницька область) переміг Олександра “Мамона” Мамонтова (Харків).
- Руслан “Мамай” Єрьоменко (Дніпро) переміг Петра “Київ” Печерного (Дніпропетровська область).
Київщина продовжує підтримувати та розвивати адаптивний спорт, створювати можливості для відновлення ветеранів. Вечір боксу став важливою частиною реабілітаційних програм і водночас демонстрацією того, що наші воїни, навіть втративши кінцівки, не втратили віру в себе та волю до перемоги.
Організатором турніру виступила Українська ліга боксу на чолі з її засновником Ігорем Фаніяном – головним тренером Бійцівського клубу Spartabox і очільником промоутерської компанії Spartabox Faniian Promotions.
Захід відбувся за сприяння Київської обласної військової адміністрації, а також Міністерства у справах ветеранів України, Управління адаптивного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, Генерала Черешні – Української defense-tech компанії та інших численних партнерів.

