Чемпіонат України з лижоролерів: на старт вийшли лижники-ветерани

23–24 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України з лижоролерів серед лижників-ветеранів фізичної культури та спорту. В межах першості провели відкритий чемпіонат Вінниці.

У змаганнях взяли участь спортсмени з семи областей України, в тому числі і Київської області.

Велогонщики змагалися на дистанціях 5 і 10 км класичним і вільним стилем.

Лижники Киівщини успішно виступили на змаганнях та здобули шість нагород: два золота, три срібла та бронзу.

  • Павло Заболотний – став двічі чемпіоном України в гонках обома стилями в своїй віковій групі
  • Олександр Коваленко – прийшов до фінішу двічі другим в своїй віковій групі
  • Сергій Микитюк – взяв срібло в гонці класичним стилем і бронзу – вільним

Відзначимо, що нагородження проводив один з найкращих в минулому лижник, 14-разовий чемпіон України Валерій Лємешєв.

А загалом і учасники, і організатори були у захваті від змагань. Попри складні погодні умови ветеранів спорту зігрівало тепло дружби та любов до справи всього життя.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен!

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA