З чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих, який з 12 по 14 червня приймала столиця, Київщина повертається з чотирма титулами.

Наша збірна посіла восьме місце в загальнокомандному заліку та виборола:
- два золота (зокрема одне серед дорослих)
- два срібла серед молоді
Зокрема медальну скарбничку регіону поповнили вихованці Київської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та Максима Морозенка:
- Золото – Тарасенко Єгор став чемпіоном України серед молоді
- Срібло – Ілля Святун виборов срібну нагороду серед молоді.
Два дні напружених поєдинків, яскравих емоцій та безкомпромісної боротьби визначили найкращих бійців і команди країни. Чемпіонат вкотре підтвердив високий рівень розвитку українського ММА та став важливим етапом у формуванні національної збірної.
Попереду на переможців і призерів чекає новий виклик — чемпіонат світу в Грузії, де вони представлятимуть Україну на міжнародній арені.

Переглядів 24