Запрошуємо ЗМІ на відкрите тренування легкоатлетів перед Кубком Європи зі спортивної ходьби!

Зображення

Запрошуємо ЗМІ на відкрите тренування легкоатлетів перед Кубком Європи зі спортивної ходьби!

ПРЕС-АНОНС

Запрошуємо ЗМІ на відкрите тренування легкоатлетів перед Кубком Європи зі спортивної ходьби!

Наталія Добринська, Ігор Радівілов і Наталія Тобіас стануть учасниками відкритого тренування перед Кубком Європи зі спортивної ходьби

15 травня відбудеться відкрите тренування легкоатлетів перед Кубком Європи зі спортивної ходьби. Кубок Європи-2019 відбудеться 19 травня в Алітусі (Литва). Змагання проводяться один раз на два роки.

Українці є діючими переможцями Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 км у командному заліку серед чоловіків, а Іван Банзерук два роки тому до командного золота додав ще й індивідуальне.

Збірна України вирушить на Кубок Європи-2019 зі спортивної ходьби 17 травня. А 15 травня, о 10:00, на базі олімпійської підготовки у Конча-Заспі відбудеться відкрите тренування.

Участь у тренуванні візьмуть не лише скороходи, а й зіркові гості. Серед них олімпійська чемпіонка з семиборства Наталія Добринська, бронзова медалістка Олімпійських ігор з бігу на 1500 метрів Наталія Тобіас і бронзовий призер Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Ігор Радівілов.

Для них і для журналістів лідери команди і їхні тренери підготували невеличкий сюрприз: перед початком тренування вони на практиці допоможуть всім краще зрозуміти, що таке спортивна ходьба, і її правила. Представники ЗМІ і зіркові та офіційні гості спробують себе у ролі як спортсменів, так і суддів. Тому вдягайтеся якомога зручніше.

За цей час ви отримаєте відповіді від атлетів і тренерів на питання, які ми так часто чуємо. А на деякі з них зможете відповісти й самі та розповісти своїм глядачам, читачам і слухачам про таке:

Чому спортивна ходьба називається спортивною?

Чому скороходам для перемоги недостатньо лише дуже швидко йти?

Що спільного у спортивної ходьби і Формули-1?

За що скороходи можуть отримати зауваження і навіть бути дискваліфікованими на 20-му, а то й 50-му (!) кілометрі дистанції?

Що легше: пробігти 100 метрів чи пройти їх технічно правильно?

І нарешті. Так що ж ефективніше для схуднення: біг чи спортивна ходьба?

Після практичної частини журналісти зможуть поспілкуватися зі спортсменами і тренерами та відзняти кадри з тренувань уже самої команди.

Акредитація на тренування є обов’язковою. Для цього достатньо зателефонувати (050 310 32 46 – прес-аташе ФЛАУ Ольга Ніколаєнко) або написати лист на електронну пошту media@uaf.org.ua, вказавши у ньому назву ЗМІ, ім’я, прізвище і контактні дані осіб, які претендують на акредитацію, а також вказати, чи потрібен їм буде трансфер (від станції метро «Видубичі»).

Орієнтовна програма відкритого тренування легкоатлетів перед Кубком Європи зі спортивної ходьби

09:30 – трансфер від станції метро «Видубичі»

9:45 – для тих, хто їде самостійно, зустріч біля воріт на олімпійській базі у Конча-Заспі; вирушаємо на місце проведення тренування

10:00 – 10:30 – майстер-клас для ЗМІ і гостей

з 10:30 – інтерв’ю зі спортсменами, тренерами, гостями заходу; початок розминки і тренування

10:50-11:00 (орієнтовно) - трансфер від олімпійської бази до Олімпійського дому (де НОК України нагороджуватиме лауреатів спортивних місяців).

До складу національної команди увійшли представники Київщини:

Лосєв Іван (20 км), Забуженко Едуард (20 км), Будза Сергій (50 км), Сичок Євгенія (10 км),

Склад збірної України для участі у Кубку Європи зі спортивної ходьби

Прес-служба ФЛАУ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути