Запрошуємо до участі у спортивно-патріотичній тереновій грі "Директорія УНР-2020"!

Зображення

Запрошуємо до участі у спортивно-патріотичній тереновій грі "Директорія УНР-2020"!

Саме Київ і Київщина були епіцентром боротьби за Україну на початку ХХ століття. Саме на Київщині з’явилися перші партизани-повстанці у ХХ столітті. Бій під Крутами і його герої, Українські Січові Стрільці та Головний отаман війська Української Народної республіки Симон Петлюра із своїм військом були взірцем відданості і самопожертви Україні для воїнів Української Повстанської Армії. Це все теж безпосередньо стосується Києва і Київщини. А найголовніше - ідея боротьби за незалежну Українську державу відродилася в ХХ столітті на українських землям над Дніпром.

 

 

Громадська організація "Захист прав молоді" запрошує молодь від 13 до 28 років взяти участь у спортивно-патріотичній тереновій грі "Директорія УНР-2020".

Формат гри - наметове таборування, яке відбуватиметься 9-11 жовтня в селі Миколаївка Макарівського району.

Програма передбачає цікаві та активні квести, пейнтбол, тир, військовий вишкіл та історію боротьби українців за свою державу в 1917-1921 роках.

Реєстрація учасників за телефоном: +38 068 820 17 24 / 066 415 85 95. Більше інформації - на пабліку спільноти «Тернова гра "Криївка УПА"»: www.facebook.com/kryivka

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Макарівська РДА
Читати далі
Згорнути