Запрошуємо до лав збірної України для участі у міжнародних змагання “United States Air Force Trials”!

Зображення

Запрошуємо до лав збірної України для участі у міжнародних змагання “United States Air Force Trials”!

04-16 березня 2024 року Лас-Вегасі, штат Невада, США відбудуться міжнародні змагання “United States Air Force Trials” з адаптивних видів спорту.

На запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) участь у змаганнях візьме збірна команди України.

Міністерство у справах ветеранів, яке здійснює організацію та забезпечення підготовки команди, запрошує до лав національної збірної!

До відбору у збірну запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії.

З метою належної підготовки до участі у міжнародних змаганнях з 01 по 14 грудня 2023 року проводяться навчально-тренувальний збір та Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials 2024” з адаптивних видів спорту.

Реєстрація учасників зазначених змагань проходить з 24 жовтня до 16 листопада 2023 року.

Умови проведення, анкета учасника та актуальна інформація щодо участі розміщена на сайті Міністерства у справах ветеранів України за ЦИМ посиланням.

Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації звертається до районних державних адміністрацій, а також міських, селищних, сільських територіальних громад з проханням посприяти щодо участі у відборі до складу національної збірної команди України представників вашого регіону.

Контактна особа для координації і взаємодії Міністерства у справах ветеранів: головний спеціаліст відділу ветеранського спорту та реабілітації Департаменту реабілітації та медичного забезпечення Мінветеранів Анастасія Галайко, телефон +38 (093) 361 65 85.

Контактна особа Управління молоді та спорту КОВА: заступник начальника Володимир Стеценко, +38 (067) 909 59 01.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути