Запрошуємо держслужбовців до участі у турнірі з футзалу!

Зображення

Запрошуємо держслужбовців до участі у турнірі з футзалу!

З метою підготовки до Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців та відбору кращих гравців до складу команди з футболу, 21 квітня у Володарці збірна команда державних службовців Київської області прийматиме участь у турнірі з футзалу.

Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації запрошує до складу команди державних службовців, які працюють в районних державних адміністраціях, територіальних органах центральних органів виконавчої влади у Київській області.

Також, при нагоді хочемо проінформувати представників структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Київській області про те, що відбір до складу збірної команди в рамках зазначених заходів з футзалу та волейболу буде проводитись регулярно, тому запрошуємо любителів спорту, потенційних кандидатів до складу збірної команди державних службовців Київської області.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті і приєднуйтеся до команди!

 

За додатковою інформацією звертайтесь до управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації за телефоном: 044 286 83 97.

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути