Європейська олімпійська кваліфікаційна регата з академічного веслування. АНОНС

Зображення

Європейська олімпійська кваліфікаційна регата з академічного веслування. АНОНС

За тиждень в  місті Варезе стартує Європейська олімпійська кваліфікаційна регата з академічного веслування. Місто Варезе розташоване у північній частині Італії біля підніжжя гірського масиву Кампо-дей-Фіорі з видом на озеро Варезе, де і відбуватимуться змагання.
На цій регаті будуть розіграні ліцензії на участь у літніх Олімпійських Іграх, що влітку стартують у Токіо.
Європейський контенентальний відбір проводиться вперше в історії. Олімпійські ліцензії будуть розігруватись у чотирьох класах човнів - чоловічій та жіночій одиночках, чоловічій та жіночій двійці парній легкої ваги. В одиночках право на участь в Олімпійських Іграх отримають спортсмени, які посядуть призові місця, тобто  3 у чоловіків та 3 у жінок. У змаганнях двійок парних легкої ваги ліцензії здобудуть 2 кращі команди серед чоловіків та 2 серед жінок. На регаті у Варезе також спортсмени змагатимуться за  ліцензії у пара-одиночках.
Нагадаємо, що Україна в цьому виді спорту поки що не має жодної ліцензії. Європейська кваліфікація - це перша можливість виправити ситуацію, другий і останній шанс вибороти ліцензії буде 15-17 травня, коли відбудеться світова кваліфікаційна регата у Люцерні (Швейцарія).
Наразі заявка на змагання у Варезе вже закрита, заявлено 67 спортсменів з 22 європейських країн.
Україна на цих змаганнях буде представлена 5-ма спортсменами, які виборюватимуть участь в Олімпійських іграх у трьох класах човнів - одиночка жіноча, чоловіча та жіноча двійки парні легкої ваги.
У жіночій одиночці за право участі у найпрестижніших змаганнях пятиріччя (цього разу) змагатиметься спортсменка Київської обласної ШВСМ Діана ДИМЧЕНКО.
У класі жіночої одиночки заявлено 11 спортсменок, представниць європейських країн.
Вболіваймо за Діану та  всю українську збірну!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути