XXIII міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Трухіна. АНОНС

Зображення

XXIII міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Трухіна. АНОНС

24-25 січня у Запоріжжі відбудеться XXIII міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті відомого запорізького борця, майстра спорту СРСР Євгена Трухіна.

Для участі у змаганнях запрошені найсильніші борці-юніори з України, Білорусі, Ізраїлю, Литви, Молдови, Польщі, Фінляндії, Естонії.

У змаганнях братимуть участь спортсмени Київської області під керівництвом старшого тренера юніорської збірної з греко-римської боротьби Віктора Лозового та тренерів Андрія Калашнікова і Григорія Житовоза.

Турнір пам'яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна проводиться з 1996 року. За 22 роки існування міжнародного турніру пам'яті Євгена Трухіна в ньому взяло участь більше 3 тисяч борців з Азербайджану, Білорусі, Литви, Молдови та України.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 24 січня о 10:30 у спортивному комплексі Запорізького Національного університету.

Інфодовідка

Євген Трухін – майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби. Народився 24 січня 1955 року в смт Кушугум Запорізької області. Неодноразовий призер республіканських турнірів з греко-римської боротьби. 28 серпня 1995 року Євген Трухін трагічно загинув в автокатастрофі.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути