Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: анонс заходів у Василькові

Зображення

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: анонс заходів у Василькові

На теренах Київщини тривають цікаві та захоплюючі спортивно-масові заходи, направлені на покращення здоров’я населення - майстер-класи, конкурси, ігри та змагання в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який стартував 6 квітня і триватиме до 13 числа.

Нагадаємо, що змагання відбуваються згідно затвердженого Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 3 квітня 2019 року №210-р.

У Василькові відбудуться тематично-молодіжні та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, - інформує відділ молоді та спорту Васильківської міської ради. Також міськрада обіцяє висвітлювати заходи на офіційному сайті Васильківської міської ради та на сторінці відділу молоді та спорту в мережі Facebook.

ПЛАН заходів з проведення у 2019 році в місті Василькові Всеукраїнського тижня громадського здоров’я

№ з/п

Назва заходу                                          (згідно до розпорядження КМУ)

Дата проведення заходу в місті Василькові

Захід

1

Організувати та провести зустрічі у форматі засідань за круглим столом щодо пріоритетних питань громадського здоров’я, в тому числі щодо створення та розвитку спроможності регіональних центрів громадського здоров’я

11 квітня    2019 року

Засідання Молодіжної громадської ради з питань громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я

2

Організувати та провести в закладах охорони здоров’я, освіти, культури та фізичної культури і спорту, молодіжних центрах тематичні заходи з актуальних питань реалізації права людини та її обов’язків, що стосуються здоров’я (лекції, науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі у форматі засідань за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, конкурси, ігри, змагання тощо).

12-14 квітня 2019 року

 

В закладах освіти:

Відкрита першість міста Василькова з художньої гімнастики «Весняна квіточка 2019» (12-14 квітня 2019 року)

 

На Васильківському міському спортивному комплексі:  Відкрита першість міста Василькова з легкої атлетики

(14 квітня 2019 року)

3

Організувати розміщення на офіційних веб-сайтах та у соціальних мережах, сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації питань проведення реформ, що стосуються сфери громадського здоров’я, а також заходів з проведення Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.

14 квітня           2019 року

Розмістити інформацію про проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я  на офіційному сайті Васильківської міської ради http://vasylkiv.org та на сторінці відділу молоді та спорту у Facebook: https://www.facebook.com/molod.sport.vmr/

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: затверджено план заходів

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я об’єднав Київщину

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: долучилася Рокитнянщина

Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я: відзначилася Фурсівська ОТГ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

м.Васильків
Читати далі
Згорнути