Всеукраїнський турнір з пляжної боротьби “Київські каштани”. АНОНС

Зображення

Всеукраїнський турнір з пляжної боротьби “Київські каштани”. АНОНС

22-23 травня в Києві відбудеться свято спорту і здоров'я - Всеукраїнський турнір з пляжної боротьби “Київські каштани” серед дітей та підлітків.

Місце проведення: Долобецький острів, парк спортивного дозвілля «Місто Спорту», Гідропарк Арена

На сьогодні пляжна боротьба набуває широкої популярності в усьому світі та увійшла до Всесвітніх пляжних ігор. Також цей вид спорту стає популярним і в Україні. Наші спортсмени вже були на міжнародних змаганнях, що проводились в Сан-Дієго (США) та Ріо-де-Жанейро (Бразилія), та повернулися з нагородами.

Це надзвичайно важкий і цікавий вид спорту, який включає в себе всі стилі сучасної боротьби.

 

 

Організатор турніру: Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України в місті Києві в особі керівника Світлани Готфрід - багаторазової володарки та призерки Кубка світу з дзюдо і самбо, п'ятиразової чемпіонки світу та дворазової чемпіонки Європи з самбо, багаторазової чемпіонки СРСР з дзюдо і самбо. Заслужений майстер спорту України та володарка ордену "За заслуги" ІІІ ступеню. При підтримці Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України.

«Запрошуємо зробити добру справу і підтримати пляжну боротьбу. Ми всі любимо боротьбу — дзюдо, вільну, самбо. А боротьба на пляжі — це єдність усіх видів. Наше завдання - підтримати цю добру справу! Тому особисто запрошую прийняти участь у турнірі спортсменів і тренерів. Запрошуються волонтери для допомоги в організації свята. Дуже потрібна спонсорська підтримка – ставши учасником змагань, ви зробите дуже добру справу, якою ви завжди будете пишатися! - гостинно запрошує до участі Світлана Готфрід.А ще на турнірі очікується понад 500 борців з усієї України. Це буде чудове свято спорту! А ваша допомога стане вкладом у здоров'я дітей нашої країни». 

Контактна інформація оргкомітету:

096 565 38 16 - Світлана Готфрід, керівник

095 137 32 02 – Оксана, адміністратор

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути