VІ етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Active Park Fitness Show». АНОНС

Зображення

VІ етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Active Park Fitness Show». АНОНС

18 грудня на НСК «Олімпійський» (зал «Олімпійський дворик») відбудеться VІ етап фізкультурно-оздоровчих заходів «Active Park Fitness Show».

Шоу проводитиметься у рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

«Active Park Fitness Show» - це захід вихідного дня, спрямований на оздоровлення нації завдяки безкоштовним тренуванням від провідних тренерів. Під час «Active Park Fitness Show» учасників чекають різноманітні майстер-класи: йога, хіп-хоп, фітнес і цигун.

У цей раз, подія присвячується дітям та підліткам, адже щоденна рухова активність — це запорука не лише їхнього фізичного, але і психологічного здоров’я. Фізична активність знижує дратівливість і тривожність, покращує самопочуття, додає впевненості в собі, сприяє соціальній інтеграції дітей у суспільстві. Діти та підлітки віком від 5 до 17 років повинні активно рухатися щонайменше 60 хвилин щодня.

У цей день вас чекатимуть тематичні локації, де всі бажаючі зможуть прийняти участь та долучитися до фізичної активності, автограф сесія від видатних спортсменів тощо.

Серед спікерів:

Ганна Різатдінова (українська художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем (2013), багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних змагань);

Ілля Кваша (український стрибун у воду, призер Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон та призер Європи, срібний призер чемпіонату світу з водних видів спорту (2013), багаторазовий чемпіон України, володар Кубка України (2016), заслужений майстер спорту України зi стрибків у воду);

Георгій Зантарая (український дзюдоїст грузинського походження, заслужений майстер спорту, чемпіон світу 2009 року, віце чемпіон Європи 2009 року, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України);

Олена Говорова (українська легкоатлетка, яка спеціалізувалася у стрибках у довжину та потрійному стрибку, призерка Олімпійських ігор, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень).

Початок: о 12:00

Участь у події – безкоштовна!

Просимо представників ЗМІ акредитуватися: Анастасія (+380673199359, alluksportforall@ukr.net).

Також зазначимо, що всі учасники отримають сувенірну продукцію.

З графіком заходу можливо ознайомитися за ЦИМ посиланням

Важливо! З собою треба мати документ про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19 або негативий ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години. Дотримуйтеся маскового режиму та будьте здорові.

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути