Український рукопаш "Спас"

Договір про співпрацю з федерацією не підписано

Український рукопаш "Спас"

Український рукопаш "Спас" - це вид спортивного єдиноборства, який має українське національне коріння і витоки з козацького бойового мистецтва "Спас". Має характер змішаного єдиноборства.

Тимчасово визнаний в Україні як вид спорту з липня 2008 року. У 2010 році Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту український рукопаш "Спас" внесений в перелік видів спорту, що визнані в Україні (наказ Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту №306 від 09.02.2010 р.).

В українському рукопаші "Спас" існують офіційно визнані Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту правила змагань, навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з українського рукопашу "Спас", класифікаційні вимоги та норми для українського рукопашу "Спас" (наказ Державної служби молоді та спорту України №2105 від 22.05.2012 р.)

В Україні працює система дитячо-юнацьких спортивних шкіл з українського рукопашу "Спас", а також відділення з цього виду спорту в ДЮСШ та спортивних клубах. Розроблені програми підготовки тренерів-інстректорів, відкрито спеціалізацію на факультеті фізичного виховання в Запорізькому національному університеті.

З 2005 року український рукопаш "Спас" розвиває ВГО "Всеукраїнська федерація "Спас" (Президент Притула О.Л.). Цей вид спортивного єдиноборства розвивається у 13 областях України та у 8 країнах світу: Україна, Білорусь, Естонія, Польща, Швеція, Німеччина, Грузія, Азербайджан. У 2012 році проведений перший чемпіонат Європи з українського рукопашу "Спас", а в 2013 - перший чемпіонат світу.

Остані новини Київської області