Україна вперше в історії прийматиме Євро-2020 з бадмінтону

Зображення

Україна вперше в історії прийматиме Євро-2020 з бадмінтону

Україна вперше в історії вітчизняного бадмінтону прийматиме найпрестижніші змагання – чемпіонат Європи–2020 з бадмінтону.

Так, 21-26 квітня в Києві змагатимуться майже 300 найкращих спортсменів Європи. Україна зможе ще раз довести всьому світові, що вміє достойно приймати змагання найвищого рівня.

Чемпіонат Європи з бадмінтону – це найпрестижніший турнір із цього виду спорту в Європі. Участь у ньому щороку беруть найкращі спортсмени континенту. У 2020 році у Київському Палаці спорту змагатимуться бадмінтоністи 41 країни Європи.

Цьогорічна айдентика чемпіонату поєднує у собі обриси волана та національного герба України. Його створила дизайнерка з Харкова Violette Nagornaya.

«Бадмінтон належить до наймасовіших видів спорту у світі. Це олімпійський вид змагань. А в деяких країнах світу він є національним видом спорту. Отже, на Україну будуть спрямовані погляди мільйонів людей у світі та тисяч шанувальників бадмінтону у вашій країні. Я впевнений, що Україна організує все на високому рівні і ще раз доведе, що це велика спортивна країна», – сказав Генеральний секретар Європейської конфедерації бадмінтону Браян Агербак.

Традиційно чемпіонат визначає найкращих гравців року в жіночій та чоловічій одиночних категоріях, парних та змішаній парній категоріях. Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду в Токіо.

Попередні роки чемпіонати відбувалися в Іспанії, Франції, Великобританії, Данії, Нідерландах, Швеції та Швейцарії.

 

 

АНОНСИ НАЙБЛИЖЧИХ СПОРТИВНИХ ПОДІЙ

ПРОЕКТ ЄДИНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2020 РІК

Запрошуємо всіх шанувальників бадмінтону підтримати наших спортсменів та насолодитися захоплюючими змаганнями!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути