У Києві вперше відбудеться етап престижної серії IFBB Diamond Cup. АНОНС

Зображення

У Києві вперше відбудеться етап престижної серії IFBB Diamond Cup. АНОНС

1 грудня, в суботу вперше в історії в Україні відбудеться етап однієї з найпрестижніших серій змагань Міжнародної федерації бодібілдингу – IFBB Diamond Cup.

У Києві, на сцені Українського Дому (вулиця Хрещатик, 2) виступатиме еліта вітчизняного та європейського бодібілдингу та фітнесу – чемпіони світу та Європи. У змаганнях планують боротися за престижні нагороди і бодібілдери Київської області.

Будуть розіграні нагороди в восьми дисциплінах цього виду спорту, а також п’ять PRO CARD Міжнародної федерації. Володарі PRO CARD отримують статус спортсмена-професіонала, що є однією з найпрестижніших відзнак у ієрархії світового бодібілдингу та фітнесу.

Diamond Cup Kyiv відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної федерації бодібілдингу та Національної Федерації бодібілдингу України.

Змагання триватимуть з 11:00 до 18:00. За додатковою інформацією та задля акредитації прохання звертатися за телефонами 050-358-8373 або за електронною поштою fbbu.press@gmail.com (при акредитації прохання вказувати посаду та назву ЗМІ).

Прес-служба ФББУ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути