Сьогодні, 2 серпня в боротьбу за олімпійські медалі вступили українські веслувальники - стартують в трьох видах програми Олімпійських ігор-2020.
На воду «Sea Forest Waterway» виходять шість спортсменів збірної України, серед яких представниця Київщини у веслуванні на байдарках Юлія Юрійчук.
РОЗКЛАД ЗАЇЗДІВ ЗА УЧАСТЮ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ (2-7 серпня)
2 серпня
Попередні заїзди
3.30. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
3.51. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
5.08. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
Чвертьфінали*
6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – півфінал.
6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.
7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – півфінал.
3 серпня
Півфінали
3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.
4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
Фінали А і В
5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК.
5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.
6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА.
4 серпня
Попередні заїзди
4.05. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Людмила ЛУЗАН (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
4.12. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
4.47. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.
5.01. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (4). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.
Чвертьфінали*
6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – півфінал.
6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал.
5 серпня
Півфінали
3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
Фінал А і В
5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.
6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК.
6 серпня
Попередні заїзди
3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів). Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
3.52. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Павло АЛТУХОВ (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК (1). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
4.30. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
Чвертьфінал*
5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.
5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-2 – півфінал.
6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.
7 серпня
Півфінал
3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.
3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.
4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.
Фінали А і В
5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.
5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ.
6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.
ТРАНСЛЯЦІЇ І РЕЗУЛЬТАТИ
Трансляції змагань: на «UA-перший» і сайті "Суспільне. Спорт"
Результати онлайн: на офіційному сайті Олімпіади.
Склад збірної Київщини на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо-2020
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/
Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA