Спортивні танці

Київський відокремлений підрозділ громадської організації "Асоціація спортивного танцю України"

 

Влох Святослав , президент Міжнародної асоціації спортивного танцю України (МАСТ), Федерації спортивного танцю Європи (ФСТЄ), Асоціації спортивного танцю України (АСТУ), суддя міжнародної ктаегорії IDSA, заслужений тренер зі спортивних танців

vloh@voliacable.com

 

Влох Дмитро, голова Киїського відокремленого підрозділу ГО "Асоціація спортивного танцю України", генеральний менеджер АСТУ та МАСТ

dimavloh@ukr.net

 

www.udsa.com.ua

www.idsa.com.ua

01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 7, кв. 13

Підписано договір про співпрацю з федерацією

Спортивні танці

Спортивні танці – унікальне поєднання видовищного виду мистецтва і спорту. Від кожного з цих складових спортивні танці ввібрали основні характеристики. Почнемо з мистецтва. Основні характеристики мистецтва – емоційність, естетика сприйняття, співпереживання процесу, який відбувається на сцені (паркеті). У цьому спортивні танці повністю відповідають основним напрямам мистецтва: театру, балету, живопису, музики.

Спостерігаючи за танцем латиноамериканської або європейської програми, ми мимоволі включаємося в гру, яка відбувається між партнерами.

Від спорту танці взяли не менше. Судіть самі: по-перше, необхідна витривалість для проходження численних відбіркових турів, у кожному з яких пара виконує від 3 до 10 танців. По-друге, гнучкість і пластичність, завдяки яким танцюристи можуть виконувати складні рухи без видимих зусиль. По-третє, безумовно, важлива фізична підготовка, яка дозволяє виконувати силові рухи.

Таким чином, спортивні танці є унікальним сполченням спорту та мистецтва, дозволяючи спортсменам розвиватися як в одному, так і в іншому напрямку. Танцювальний спорт сприяє поліпшенню постави, розвитку пластичності, зміни ходи і самопрезентації. Підліткам він допомагає більш непомітно пережити підлітковий період і час активного перестроювання організму, дозволяючи залишатися гармонійною особистістю як зовні, так і внутрішньо.

Остані новини Київської області