Сноубординг

Іванова Валентина Якимівна, старший тренер Київської обласі зі сноубордингу

(Набір дітей на навчання сноубордингом)

050 682 07 16
iva.pyc@gmail.com

http://www.sfu.org.ua/

Договір про співпрацю з федерацією не підписано

Сноубординг

Сноубординг (англ. snowboarding) — вид спорту, що полягає в спуску із засніжених схилів і гір на спеціальному снаряді — сноуборді. Спочатку сноубординг був винятково зимовим видом спорту, але згодом окремі екстремали освоїли його навіть влітку, катаючись на сноуборді на піщаних схилах (сендбординг). Оскільки, часто, катання на сноуборді проходить на непідготовлених схилах і на великих швидкостях, для захисту від травм використовується різноманітна екіпіровка — шоломи, захист суглобів, спини, рук.
Сноубординг підрозділяється на декілька різновидів:

Спортивний (Alpine snowboarding) — включає такі дисципліни: бордеркрос, слалом, паралельний слалом, слалом-гігант, паралельний слалом-гігант і супергігант.
Фрірайд (Freeride) — вільний спуск по непідготовлених схилах, від досить пологих до найкрутіших.
Фрістайл (Freestyle) — спуск по підготовленій трасі з виконанням стрибків і акробатичних трюків. Фрістайл включає ряд дисциплін, зокрема хаф-пайп (half-pipe), біг-ейр (big-air), слоуп-стайл (slope-style) і ін.
Джибінг (англ. Jibbing) — це один з видів сноубордингу, який полягає в ковзанні (катанні) на сноуборді по різних фігурах з металу, пластику або дерева, що імітують різні елементи міської архітектури (перила, парапети і пандуси). Це такий стиль, який не вимагає великої площі і кількості снігу для катання.

Остані новини Київської області