Середньовічний бій

Договір про співпрацю з федерацією не підписано

Середньовічний бій

Історичний середньовічний бій (ІСБ) є досить молодим сучасним видом спорту, повний контакт боротьби з використанням наступальних і оборонних озброєнь, характерної для середньовіччя. ІСБ - це повноконтактна битва с застосуванням сталевої не заточенох зброї. Бійці одягнені в повні обладунки, які, як і збря, зроблені за історичними зразками. Удари наносяться в будь-які частини тіла (з урахуванням обмежень, зафіксованих у правилах), дозволені як ударні, так і борцівські прийоми.

На відміну від показових боїв, які найчастійше проводяться на фестивалях історичної реконструкції середньовіччя, бої йдуть в повний контакт, судяться спортивними арбітрами, які мають спеціальну підготовку і досвід участі в боях.

Історичний середньовічний бій є спортивною складовою історичної реконструкції середньовіччя. Бої між спортсменами зазвичай проводяться на фестивалях історичної реконструкції. Головним змаганням між бійцями, практикуючими його, є віднедавна «Битва Націй», міжнародний чемпіонат з історичного середньовічного бою.

Основна ідея цієї складової реконструкції - з одного боку, максимальна змагальна складова для учасників, з іншого - можливість перевірити можливості історичного спорядження в умовах, максимально наближених до справжніх бойових. Тому для участі в боях потрібно спорядження, яке відповідає реально історичним аналогам.

З метою зменшення травматизму спорядження перед початком боїв ретельно перевіряється, зброя виготовляється затупленим.

На відміну від історичного фехтування, історичний середньовічний бій бере дуже багато від сучасних видів єдиноборств, оскільки борцовська техніка є його важливою складовою, не тільки не забороненої, але й обов'язковою.

Остані новини Київської області