«Селфі-веломарафон «Україна-1187» в рамках святкуванння Дня незалежності України

Зображення

«Селфі-веломарафон «Україна-1187» в рамках святкуванння Дня незалежності України

23 серпня в Переяславі-Хмельницькому відбудеться туристичний «Селфі-веломарафон» в рамках акції «Подорожуй Переяславщиною».

Селфі-веломарафон відбуватиметься відразу по завершенню «Велопробігу туристичними місцями Переяславщини» для учасників заїзду, які бажають продовжити велосвято.

Старт: 11:15 (по завершенню велопробігу) на центральній площі міста

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини»: в Переяславі відзначать День народження країни

 

 

Знайти 10 туристичних локацій, сфотографуватися на фоні них та отримати сертифікат (сума 600 грн.) або ж сувенір у подарунок. Окрім цього, по завершенню пізнавальної велопоїздки кожен учасник отримає ексклюзивну туристичну карту, яка готувалася більш ніж пів року – і все це є безкоштовно!

Саме такі умови пропонують організатори «Селфі-веломарафону «Україна-1187» у святкові патріотичні дні 2019 року. При цьому, змагальний формат заходу відпадає, натомість перевага віддається туристично-рекомендаційному характеру від організаторів акції та свободі вибору учасником. Відтепер учасник не зобов’язаний бути в команді, змагатися на швидкість, їхати у конкретному напрямку маршруту та фотографуватися на фоні всіх туристичних локацій. Велосипедист в першу чергу відпочиває подорожуючи Переяславщиною та знайомиться з її унікальними місцями, за допомогою нових напрацювань Туристично-інформаційного центру «Переяслав», а також громадської ініціативи «Корінь нації». Наголошую – це безкоштовно!

Хто має право брати участь?

Щоб стати учасником заходу, потрібно взяти участь у велопробігу в рамках обласного заходу з нагоди відзначення Дня Прапора та 28-ї річниці Незалежності України, а також мати здоров’я, рівень фізичної форми не нижче середньої та бути повнолітнім. Ну і звичайно справний велосипед ))).

Після офіційного велопробігу в межах міста Переяслав-Хмельницький, його учасники, що забажали продовжити для себе велосипедне свято, отримують в інфо-центрі допуск до «Селфі-веломарафону», додаткову інформацію щодо участі та розпочинають свою подорож. Той, хто сфотографується на фоні 10 об’єктів із 20 можливих, які зазначені в положенні заходу (5 об’єктів міста і 5 об’єктів за його межами) – гарантовано отримає ексклюзивну туристичну карту маршруту «Україна-1187», стає учасником розіграшу призів від туристичного інформаційного центру «Переяслав», а також має шанси отримати сертифікат на суму 600 грн, для покупки сувенірної продукції в магазині організатора. Розіграш призів відбудеться о 17.00, за умов наявності від 10 учасників.

Кожен учасник заходу, навіть той, хто не віднайшов 10 об’єктів, як то вимагається правилами – допускається до велосипедної екскурсії маршрутом «Україна-1187», яка відбудеться 24 серпня з 8 ранку. Якщо учасників буде більше 12 – група розділяється, а екскурсію проводять два екскурсоводи відповідно.

Минулорічний та позаминулорічний спортивно-туристичний «Селфі-веломарафон «Україна-1187»: https://www.youtube.com/watch?v=l3c94poCFLQ&t=138s

http://visnik-press.com.ua/?p=97149

http://koda.gov.ua/…/na-pereyaslavshhini-vidbuvsya-kulturni/

https://pereyaslav-rda.gov.ua/…/7838-selfi-velomarafon-ukra… .

Організатори заходу: Туристично-інформаційний центр «Переяслав», Переяслав-Хмельницька РДА, Переяслав-Хмельницька міська рада та засновники проекту ГІ «Корінь нації».

Подорожуй Переяславщиною», адже тут є унікальні місця та об’єкти, які варті твоєї уваги!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути