Рейтинговий турнір з греко-римської боротьби «Zagreb Open»

Зображення

Рейтинговий турнір з греко-римської боротьби «Zagreb Open»

Перший міжнародний рейтинговий турнір з греко-римської боротьби «Zagreb Open» розпочнеться цієї суботи в Загребі, столиці Хорватії. За важливі рейтингові бали змагатимуться чемпіони та призери світових та континентальних першостей, - повідомляє Федерація греко-римської боротьби України.

Це буде перший турнір рейтингової серії з класичної боротьби, де  буде використана оновлена ​​система нарахування балів. Цей турнір є особливо важливим, тому що процес посіву на чемпіонаті світу 2019 року в Астані враховує кількість очок, які набрали учасники чемпіонатів світу минулого року, континентальних чемпіонатів та змагань рейтингової серії. 

На кількість балів, отриманих за результати турнірів, також впливатиме кількість борців у ваговій категорії. Для вагових категорій з 10 або менше учасниками буде додано ще шість додаткових балів. Для категорій з 11-20 борцями буде додано ще вісім балів. Десять балів буде додано до будь-якої вагової категорії з більш ніж 20 учасниками.

Розклад міжнародного турніру Zagreb Open 2019

9 лютого відбудуться кваліфікаційні раунди у всіх вагових категорія. Початок об 11:30.

10 лютого вболівальники з 11:30 зможуть спостерігати за втішними сутичками, а о 18:30 розпочнуться фінальні поєдинки.

P.S. Також на греко-римлян цього року чекатимуть ще три турніри рейтингової серії -  Гран-прі Угорщини (23 лютого),  Сассарі (24 травня) і Олег Караваєв (26 липня).

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути