Презентація спортивного глянцю PLAYPRO та зустріч з14-разовою чемпіонкою світу Оленою Овчинніковою

Зображення

Презентація спортивного глянцю PLAYPRO та зустріч з14-разовою чемпіонкою світу Оленою Овчинніковою

Вперше у Києві презентують новий спортивний український глянець PLAYPRO. Це спортивний медіаресурс про українські спортивні досягнення, українських спортсменів, про якісно нові шляхи для популяризації українського спорту та формування цінності спорту серед населення, створення  позитивного іміджу українського спорту на державній та міжнародній аренах, а також якісного впливу на розвиток спортивного суспільства. 

PLAYPRO.media прагне дати українському спорту нове дихання.

Запрошуємо на знайомство 25 лютого о 16:00 в IHUB (вул. Хрещатик 10).

 

 

Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету України, висловився про важливість такого ресурсу для України:

“Говорячи про український спорт, насамперед мусимо пам’ятати про здоров’я самих українців. Ще 30 років тому на вулицях було набагато менше бігунів, ніж сьогодні. Тобто якісь зрушення є, все більше людей розуміють, що спорт ― це життя. Тому певен, що такі спортивні видання як PLAYPRO є дуже важливими для України. Зверніть увагу на те, скільки спортивних каналів, газет та журналів у країнах Європи. Якщо буде вдосталь спортивних майданчиків, спортивних видань, то люди більше зацікавляться спортом”.

У заході також візьме участь Олена Овчиннікова -14-разова чемпіонка світу з бойових мистецтв (кікбоксинг, муай тай, ММА), майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу і таїландського боксу муай-тай, перша українка і друга в Україні, яка завоювала чемпіонський пояс за найпрестижнішою версією WBC та обличчя журналу лютневого номеру. Вона також привезе та представить пояс чемпіона WBC муай-тай, який нещодавно здобула для України.

 

 

За додатковою інформацією звертатися до Христини Педь, керівника проекту PLAYPRO.media

Тел. +38 097 919 81 98

 

АНОНСИ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ В ПЕРІОД З 24 ЛЮТОГО ПО 1 БЕРЕЗНЯ

АНОНСИ НАЙБЛИЖЧИХ СПОРТИВНИХ ПОДІЙ

ПРОЕКТ ЄДИНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ НА 2020 РІК

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути