Презентація 1-го циклу документального відео-проекту «Зв'язок поколінь». АНОНС

Зображення

Презентація 1-го циклу документального відео-проекту «Зв'язок поколінь». АНОНС

9 травня в смт Гребінки Білоцерківського району Київської області відбудеться презентація 1-го циклу документального відео-проекту «Зв'язок поколінь».

Початок заходу:  о 13.00 год

Місце проведення: опорний навчальний закладі Гребінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Документальний відео-проект «Зв'язок поколінь» - це проект з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, який спрямований на виховання у юнацтва та молоді патріотизму заради забезпечення цілісності і соборності України, що є серцевиною української національної ідеї. 

Проект складатиметься з циклу фільмів про Героїв та волонтерів російсько-Української війни, їхні рідні міста та села. Перша серія Проекту «Зв'язок поколінь Гребінківщина (Поруття)» розповідає про славетну історію краю, героїв минулого та сучасності.  

Коли воїна запитують: - за що ти воюєш? Найпоширеніша відповідь: – за рідну землю. А що значить рідна земля? Чому за неї вже сотні поколінь українці віддають своє життя? Чому ця благословенна земля з покоління в покоління народжує героїв? Відповідям на ці питання присвячений наш Проект. На Київщині майже кожне місто та село пам’ятає переможні бої русичів, козаків, воїнів УНР, повстання та партизанські війни XX сторіччя.

 

 

«Зв'язок поколінь» - це є третій проект з національно-патріотичного виховання, який провадить на території Київської області ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у місті Києві та Київській області». Головне завдання Проекту - підтримка і пробудження  у молоді патріотичного духу. Духу ПЕРЕМОЖЦІВ!

Автор ідеї - Ігор Причина, голова правління ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у місті Києві та Київській області». 

Режисер - Василь Рибальченко. Відомий український режисер-постановник з великим досвідом в кіно та TV. Серед багатьох Проектів: «Ніч у музеї»; «Війна на нульовому кілометрі»; «Навіщо людині мистецтво»; «В пошуках істини». Викладач предмету «Історія кіномистецтва».

Оператор -   Андрій Непосєдов. Відомий український оператор з великим досвідом. За часи своєї кар’єри відзняв понад десять військових конфліктів від Іраку до Сьєрра-Леоне. Учасник Революції Гідності, військовий оператор, волонтер.

Контакти відповідальних осіб:

Герасименко Ірина, 067 796 44 69

Причина Ігор, 068 716 61 68

«Будемо раді вас бачити!», - запрошують всіх охочих організатори заходу.

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути