Прес-конференція: Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон»

Зображення

Прес-конференція: Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон»

Прес-реліз

Україна виборола право на проведення Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF) у 2019 році. Орієнтовна кількість учасників, які відвідають Київ – 6 000 спортсменів з 40 країн.

28 квітня о 12:00 у приміщенні Гольф-клубу, що знаходиться на Оболонський набережній, 20 (проспект Героїв Сталінграда, 10.-Д) відбудеться прес-конференція, присвячена проведенню в Україні Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF) у 2019 році.

Розвитком цього виду спорту займається національна Федерація України з веслування на човнах «Дракон».  Протягом останніх років завдяки її зусиллям проведено десятки змагань  на території всієї України. А українська національна збірна з веслування на човнах «Дракон» на постійній основі приймає участь у міжнародних змаганнях, де посідає призові місця.

З метою популяризації України на спортивній світовій арені Федерація прийняла участь у конкурсі та виборола у право на проведення в Україні  Клубного чемпіонату світу.

Було пройдено нелегкий шлях від підготовки технічної документації до її захисту на засіданні Європейської та світової федерацій. Проведення цього Чемпіонату дасть новий поштовх для розвитку водних видів спорту в Україні і представить міжнародній світовій спільноті Україну, як спортивну країну!

Для більш широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом на заході відбудеться підписання Меморандуму між Федерацією України з веслування на човнах «Дракон», ГО «Центр розвитку міста» та Міністерством молоді та спорту.

Спільними силами буде проведено всеукраїнський конкурс на розробку логотипу Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон».

Спікери:

  1. Моргун Валерій Павлович – Президент федерації України з веслування на човнах «Дракон»
  2. Жданов Ігор Олександрович  - Міністр молоді та спорту України

Перший заступник Міністра молоді та спорту України - Гоцул Ігор Євгенійович

  1. Представник Міжнародної федерації каное, член Постійного комітету та правління з веслування на човнах «Дракон» п. Люк Вай Хунг

Експерт Міжнародної федерації каное п.Чаба Санто

  1. Начальник управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації - Гутцайт Вадим Маркович

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації – Поворозник Микола Юрійович.

Довідка:

Веслування на човнах «Дракон» - неолімпійський вид спорту, що офіційно визнаний в Україні. На останніх чемпіонатах національна збірна команда України з веслування на човнах «Дракон» посіла 1-ше командне місце серед 17 країн учасниць змагань і завоювала Кубок націй (Чемпіонат Європи 27-31.07.2016  у м. Рим (Італія)), на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон»  (IСF) (08-11.09.2016 у м. Москва (Росія) національна збірна команда України з веслування на човнах «Дракон»  посіла ІІІ командне місце серед 17-ти країн учасниць, на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» (06-09.07.2017 у м. Сегед (Угорщина) національна збірна команда України з веслування на човнах «Дракон»  посіла ІІ командне.

Під час закриття Клубного чемпіонату світу 2017 з веслування на човнах «Дракон», що проходив у Венеції, президент Азіатської конфедерації каное (Asian Canoe Confederation) Світової федерації (International Canoe Federation) Шокін Нарита урочисто передав прапор Світової федерації (International Canoe Federation) президенту Федерації України з веслування на човнах «Дракон» Моргуну Валерію Павловичу чим надав право на проведення у 2019 році в Україні Клубного чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (IСF).

Детальна інформація та акредитація за номером:​

(066) 589 53 93 Віта

(063) 74 74 021 Ксенія

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 

Читати далі
Згорнути