Перенесено міжнародні відбіркові турніри з боротьби

Зображення

Перенесено міжнародні відбіркові турніри з боротьби

11 березня за рішенням UWW були перенесені Європейський відбірковий турнір з боротьби до Олімпійських ігор 2020 року, запланований на 19-22 березня в Будапешті, а також світовий відбірковий турнір "Останній шанс" в Софії, запланований на 30 квітня-3 травня.

Орієнтовно, Європейський кваліфікаційний турнір з боротьби тепер буде проведений в середині травня, а світовий - на початку червня.

"Ми уважно стежимо за реакцією урядів на COVID - 19 і будемо продовжувати надавати нашим борцям, тренерам і вболівальникам додаткову інформацію в міру її надходження, - сказав президент United World Wrestling Ненад Лаловіч. - Визначення учасників Олімпійських ігор відбудеться, але ми повинні залишатися терплячими і пильними, поки світова спільнота бореться з цією пандемією. Здоров'я і благополуччя спортсменів є абсолютним пріоритетом."

Нещодавно також були перенесені кваліфікаційні турніри Азійського регіону та Африки і Океанії. А ось Панамериканський відбірковий турнір з боротьби відбудеться в Канаді за графіком (13-15 березня).

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Читати далі
Згорнути