Обласний форум молодіжних центрів. Запрошуємо до участі!

Зображення

Обласний форум молодіжних центрів. Запрошуємо до участі!

В першій декаді вересня на Київщині заплановано проведення Обласного форуму молодіжних центрів (просторів, хабів), спрямованого на розвиток та інституційну підтримку мережі закладів молодіжної інфраструктури Київської області «Адвокація та сталість в умовах війни».

Метою обласного форуму є створення сприятливих умов для життєвого самовизначення та самореалізації молоді, підтримки інноваційної діяльності об’єктів молодіжної інфраструктури, створення сприятливих умов для особистого розвитку молоді.

Реєстрація для участі: до 15:00 год 30 серпня

Учасники: по два працівника молодіжних центрів (просторів/хабів) або представники ініціативних груп зі створення об’єктів молодіжної інфраструктури.

Захід орієнтований на працівників діючих закладів молодіжної інфраструктури та представники тих громад, які планують відкриття подібних закладів.

Заповнити анкету для реєстрації можна за ЦИМ посиланням.

Харчування, проживання і трансфер до місця проведення заходу (яке буде повідомлено учасникам після відбору) з Києва та у зворотному напрямку забезпечують організатори.

Контактна особа: Владислав Міранович, тел. 063 143 85 37.

Захід проводить громадська організація «Інститут соціальної трансформації» спільно з Київським обласним молодіжним центром за сприяння Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації. Форум відбуватиметься в межах програми «Тримай», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією «YouthUp» за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW.

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути