Недільна пробіжка по лісі і скандинавська ходьба. АНОНС

Зображення

Недільна пробіжка по лісі і скандинавська ходьба. АНОНС

Біг став абсолютним фаворитом багатьох, хто прагне до здорового способу життя. Складається відчуття, що бігають всі: зірки, політики, бізнесмени, спортсмени та навіть пенсіонери. Дивлячись на все це, відразу хочеться подолати тяжіння дивана і зробити хоча б «пару кіл» шкільним стадіоном.
Ніколи не бігали і хочете почати або не вистачає мотивації? Уже маєте досвід занять і жадаєте нових вершин і рекордів? Приходьте до нас! Ми віримо, що спорт і спілкування роблять нас всіх щасливіше. А біг - відмінний спосіб зробити своє життя кращим.
"Біговий клуб" - це клуб за інтересами, це спілкування без краваток, це драйв, виклик, задоволення від постійної можливості перевершити себе. Цих емоцій не завжди вистачає в офісі і в житті.
Нашому клубу два роки і ми прагнемо робити життя людей кращим, за допомогою бігу
Ми допомагаємо - наша головна мета - допомагати суспільству, покращувати життя і підживлювати позитивні зміни. Ми за розвиток здорового оптимістичного суспільства. Бігуни - наше головне натхнення і стимул.
Ми живемо з пристрастю - нам подобається, що ми робимо.
Ми прагнемо досконалості. Біг - фізичний розвиток і рух вперед, і ми рухаємося вперед і розвиваємося, щоб встановлювати нові стандарти.
Ми дотримуємося баланс.
Спорт і біг - тільки частина життя. А ще ми любимо подорожувати, бути волонтерами, організовувати забіги і в них брати участь, відзначати наші досягнення і робити світ чистішим!
Ми дуже різні, але нас об'єднує любов до бігу і прагнення змінювати світ на краще. Ми цінуємо підтримку однодумців і командний дух.
Ми команда.
Клуб здорових задоволень Біг в Броварах запрошує тебе на традиційну недільну пробіжку 10 червня о 8.30 біля Купави (вулиця Тараса Шевченка, 10).

Ми пропонуємо тобі пробігтися або пройтися з палицями по-скандинавськи разом з нами літнім лісом (дочекалися!) і насолодитися його красою!
- 8:30 - розминка у Купави;
- 8:40 - скандинавська ходьба з олімпійською чемпіонкою Тетяною Апайчевою;
- 8:40 - крос по лісі в легкому темпі 5-10-15-20 км на вибір. Фініш там же, де і старт. Темп - 5:20 - 6:30, або індивідуальний;
- о 10.00 п'ємо чай в Drago.Lounge Coffee, обговорюємо новини;
- о 10:00 - повноцінна тренування на TRX в Bright;
- об 11:00 - стретчинг.
Зустрічаємося о 8:30 перед входом в ФОЦ "Плавальний басейн" Купава ".
Розминка і пробіжка безкоштовна.
Дитячої групи не буде.

м.Бровари
Читати далі
Згорнути