Міжнародний дитячий турнір з футболу «Brovariya 7Fields Cup». АНОНС

Зображення

Міжнародний дитячий турнір з футболу «Brovariya 7Fields Cup». АНОНС

23—25 червня в Броварах відбудеться Міжнародний дитячий турнір серед юнаків 2009—2010 років народження — «Brovariya 7Fields Cup» - великий дитячий футбол повертається на Броварщину.

Найбільш продуктивна дитячо-юнацька футбольна академія Броварів — ФК «Броварія» — повертається до організації масштабних турнірів в рідному місті!

Разом із найсучаснішою на Броварщині «Еко-школою 7Fields», яка заснована на демократичних принципах шкіл Європи, де вчителі і діти — партнери і одна команда, де вірять в талант кожного, — буде проведено в Броварах міжнародний футбольний турнір для дитячих команд, складених з юних гравців 2009 — 2010 року народження.

 

 

Вашій увазі – кілька історичних подробиць.

ФК «Броварія» — єдина дитячо-юнацька футбольна академія Броварів, яка стабільно займається організацією та проведенням дитячих турнірів в нашому місті.

Стартувала Академія братів Андрія, Дмитра та Максима Кутакових з турніру «Brovary Cup 2018», присвяченого святу Дня міста Бровари.

В 2019 році були проведені одразу три турніри: «Brovariya Cup», присвячений другій річниці роботи академії ФК «Броварія», благодійний Кубок Володимира Лозинського (знаменитого у минулому футболіста київського Динамо) та «Brovary Cup 2019», який став традиційним турніром до свята Дня міста Бровари — одного з найбільш потужних спортивних центрів України.

Атмосферу чудового міста Бровари відчули численні гості, які брали участь в турнірах ФК «Броварія», — з Білорусі та різних куточків України: Хмельницької, Рівненської, Чернігівської, Сумської, Київської областей і Києва

У квітні 2020 року планувався великий міжнародний турнір з 16 учасниками (а за цим турніром — ще декілька), але на заваді стала всесвітня пандемія. Лише зараз життя поступово повертається до більш звичного ритму.

 

 

І сьогодні ФК «Броварія» разом із чудовою «Еко-школою 7Fields», розташованою в Семиполках, із задоволенням повідомляє, що 23—25 червня 2021 року в Броварах відбудеться довгоочікуваний новий міжнародний дитячий турнір для юнаків 2009—2010 років народження — «Brovariya 7Fields Cup». Місце проведення — штучний газон нового стадіону в міському парку відпочинку Перемога.

Яскраве свято дитячого футболу, яким, поза всяким сумнівом, стане «Brovariya 7Fields Cup», принесе велику кількість позитивних емоцій як для учасників, які отримають свої нагороди за результати виступів, так і для їх батьків. А для жителів Броварів «Brovariya 7Fields  Сир» стане найкращою рекламою активного спортивного способу життя!

За інформацією brovaru.in.ua

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

м.Бровари
Читати далі
Згорнути